RULVEN
Ziņas Sākum lapaSaita karteKontakti
MEGALUKS
Sākum lapa
Par kompaniju
Katalogs
Portfolio
Dizainieriem
Vairumtirdznieciba
Kontakti
Katalogs - Klasika - Emme Pi Light

Emme Pi Light

 "Emme Pi Light" apgaismojuma industrijā darbojas kopš 1982. gada. Pateicoties pieredzei 20 gadu garumā, kompānija „Emme Pi Light” spēj atbilst ātri augošā tirgus prasībām.
Atgriežoties pie Venēcijas stikla tradīcijām, „Emme Pi Light” orientējas uz dekoratīvo gaismekļu ražošanu. Ražošanas pamatfaktors ir stikla un kristālu komponentu izmantošana.
   „Emme Pi Light” dizains un ražošana – tas ir plašs gaismekļu spektrs: no klasiskā līdz tradicionālajam dizainam, no ultramodernā līdz mūsdienu stilam.

Apvienojot dažādu formu, stilu un izmēru struktūras ar dažādu veidu kristāliem un stiklu, „Emme Pi Light” piedāvā produkcijas līniju, kas atbilst klientu prasībām un vēlmēm.

   „Emme Pi Light” koncentrē uzmanību uz eksportu – vairāk nekā 95% produkcijas gadā tiek pārdoti ES valstīs un citas pasaules valstīs. Tādēļ „Emme Pi Light” jāorientējas tirgus prasībās un jātiek galā ar tām, piemēram: dažādas kvalitātes prasības, dažādas muitas procedūras, dažādas sertifikācijas sistēmas, banku sistēmas. Šīs komponentes ļauj apmierināt jebkuras pasaules valsts klienta prasības un palīdz „Emme Pi Light” nokļūt konkurētspējīgas ražošanas augstā līmenī.
Klasiska kolekcija
apskatīt visās fotogrāfijas
Tradicionāla kolekcija
apskatīt visās fotogrāfijas
Ziedu kolekcija
apskatīt visās fotogrāfijas
(+371) 7374501, BRIVIBAS 147, RIGA
© Copyright 2007 sia Royal Lighting
Amparo Dizains un koncepcija
Amparo
CSF Programēšāna
CSFactory